МИСЛИША 2024.

„АРХИМЕДЕС“ – математичко такмичење

Мислиша 2024. - резултати финала ОШ

Р.б. Презиме и име Раз. Школа Место Бодови Признање
1 Бобић Алекса 1 "Вељко Дугошевић" Београд 14 Похвала
2 Богдановић Дрена 1 "Свети Сава" Ниш 23 II награда
3 Будимировић Марија 1 "Ђура Јакшић" Мала Крсна 19 Похвала
4 Булајић Марко Теодор 1 "Никола Тесла" Нови Сад 23 II награда
5 Булајић Тодор 1 "Раде Кончар" Земун 18 Похвала
6 Видић Тара 1 "Коста Ђукић" Младеновац 14 Похвала
7 Гавриловић Давид 1 "Милутин и Драгиња Тодоровић" Крагујевац 24 I награда
8 Горданић Богдан 1 "Петар Тасић" Лешница 16 Похвала
9 Динић Лука 1 "Љупче Николић" Алексинац 25 I награда
10 Драгојловић Дарија 1 "Лаза Костић" Нови Београд 20 III награда
11 Журкић Аурелија 1 "Вера Радосављевић" Неготин 20 III награда
12 Зорбоски Вања 1 "Мирослав Мика Антић" Нови Сад 20 III награда
13 Иванов Лукијан 1 "Мирослав Мика Антић" Нови Сад 17 Похвала
14 Илић Јаков 1 "Данило Киш" Београд 15 Похвала
15 Јовановић Коста 1 "Никола Тесла" Нови Сад 24 I награда
16 Лазаров Ема 1 "Бора Станковић" Београд 21 III награда
17 Марковић Виктор 1 "Вук Караџић" Књажевац 21 III награда
18 Пап Анастасиа 1 "Доситеј Обрадовић" Сомбор 14 Похвала
19 Перић Калина 1 "Свети Сава" Ниш 18 Похвала
20 Поповић Теодор 1 "20. октобар" Нови Београд 24 I награда
21 Пријић Лука 1 "Лазар Саватић" Београд 24 I награда
22 Репић Вукашин 1 "Краљ Александар I Карађорђевић" Јадранска Лешница 23 II награда
23 Стеванић Стефан 1 "Јован Дучић" Петроварадин 17 Похвала
24 Трифуновић Марко 1 "Душан Радовић" Ниш 22 II награда
25 Тричковић Ђина 1 "Вера Радосављевић" Неготин 17 Похвала
26 Цветановић Војин 1 "Љупче Николић" Алексинац 24 I награда
27 Чупић Коста 1 "Ђура Јакшић" Чуруг 15 Похвала
Р.б. Презиме и име Раз. Школа Место Бодови Признање
1 Алексић Теодор 2 "Свети Сава" Горњи Милановац 20 III награда
2 Бојичић Анђела 2 "Милан Ђ. Милићевић" Београд 25 I награда
3 Васић Милица 2 "14.октобар" Барич 25 I награда
4 Живановић Вукашин 2 "Душан Радовић" Бор 20 III награда
5 Зекић Миша 2 "Светозар Марковић" Београд 20 III награда
6 Јовановић Давид 2 "Данило Киш" Београд 23 II награда
7 Јовановић Стефан 2 "Петефи Бригада" Кула 22 II награда
8 Јововић Невена 2 "Лазар Саватић" Београд 25 I награда
9 Јоковић Уна 2 "Милорад Лабудовић Лабуд" Барошевац 19 Похвала
10 Јоцић Лазар 2 "Филип Вишњић" Моровић 22 II награда
11 Кнежевић Душан 2 "Влада Аксентијевић" Београд 25 I награда
12 Ковачевић Војин 2 "Светозар Марковић" Београд 23 II награда
13 Којовић Милан 2 "Бановић Страхиња" Београд 25 I награда
14 Крајновић Алексеј 2 "Милена Павловић Барили" Београд 20 III награда
15 Марило Јана 2 "Велимир Маркићевић" Мајданпек 23 II награда
16 Марковић Андреа 2 "Димитрије Давидовић" Смедерево 17 Похвала
17 Мијић Теодора 2 "Васа Стајић" Нови Сад 22 II награда
18 Милинковић Филип 2 "Стеван Чоловић" Ариље 20 III награда
19 Миловановић Милица 2 "Змај Јова Јовановић" Београд 23 II награда
20 Миљевић Милица 2 "Велимир Маркићевић" Мајданпек 25 I награда
21 Митић Софија 2 "Јован Јовановић Змај" Сремска Каменица 20 III награда
22 Мићић Кристина 2 "Димитрије Туцовић" Чајетина 19 Похвала
23 Мотлохова Мариа 2 "Мирослав Мика Антић" Нови Сад 15 Похвала
24 Николић Максим 2 "Светозар Марковић" Врање 15 Похвала
25 Николић Николина 2 "8.септембар" Пирот 25 I награда
26 Пелемиш Ана 2 "Војвода Мишић" Београд 23 II награда
27 Петровић Андреа 2 "Николај Велимировић" Шабац 20 III награда
28 Петровић Сергеј 2 "Свети Сава" Читлук 15 Похвала
29 Петровић Срна 2 "Јован Јовановић Змај" Сремска Каменица 17 Похвала
30 Поробић Петар 2 "Жарко Зрењанин" Нови Сад 25 I награда
31 Ранђеловић Коста 2 "Ћеле кула" Ниш 15 Похвала
32 Ратковић Мина 2 "Милан Ђ. Милићевић" Београд 24 I награда
33 Ратковић Реа Беднар 2 "Краљ Петар Први" Београд 25 I награда
34 Стаменковић Анђела 2 "Др Јован Цвијић" Смедерево 20 III награда
35 Суботић Давид 2 "Вук Караџић" Нови Сад 25 I награда
36 Тегелтија Сара 2 "Жарко Зрењанин" Нови Сад 25 I награда
37 Телесковић Анђелка 2 "Велимир Маркићевић" Мајданпек 15 Похвала
38 Топаловић Невена 2 "Павле Савић" Београд 25 I награда
39 Урзикић Урош 2 "Велимир Маркићевић" Мајданпек 22 II награда
40 Шаровић Лазар 2 "Светозар Марковић" Београд 22 II награда
Р.б. Презиме и име Раз. Школа Место Бодови Признање
1 Батинић Алекса 3 "Јован Поповић" Нови Сад 14 Похвала
2 Гогић Данило 3 "8.септембар" Пирот 20 III награда
3 Дуњић Сава 3 "Иван Горан Ковачић" Београд 21 III награда
4 Ђокић Александар 3 "Надежда Петровић" Нови Београд 18 Похвала
5 Загорац Луна 3 "Јован Јовановић Змај" Ковин 19 Похвала
6 Јовић Мила 3 "Стеван Сремац" Добановци 21 III награда
7 Маловић Нера 3 "Јован Поповић" Нови Сад 16 Похвала
8 Марковић Марта 3 "Јован Поповић" Нови Сад 25 I награда
9 Миладиновић Урош 3 "1300 каплара" Београд 17 Похвала
10 Милетић Јанко 3 "Бора Станковић" Београд 14 Похвала
11 Николић Филип 3 "Франце Прешерн" Београд 18 Похвала
12 Рацковић Андреј 3 "Петар Лековић" Пожега 22 II награда
13 Тодоровић Јана 3 "Вук Караџић" Пирот 14 Похвала
14 Ћирић Иван 3 "Данило Киш" Београд 22 II награда
Р.б. Презиме и име Раз. Школа Место Бодови Признање
1 Виденовић Борис 4 "Данило Киш" Београд 25 I награда
2 Мајкић Милан 4 "Исидора Секулић" Шајкаш 21 III награда
Р.б. Презиме и име Раз. Школа Место Бодови Признање
1 Атанасковић Данило 5 "Цар Константин" Ниш 25 I награда
2 Будовић Даница 5 "Бранко Радичевић" Александрово 25 I награда
3 Веселиновић Ђорђе 5 "Димитрије Давидовић" Смедерево 25 I награда
4 Галић Лука 5 "Милена Павловић Барили" Београд 18 Похвала
5 Драган Мирослав 5 "Север Ђукић" Бечеј 20 III награда
6 Ђорђевић И. Петар 5 "8.септембар" Пирот 20 III награда
7 Игњатовић Лола 5 "Коле Рашић" Ниш 21 III награда
8 Јусуфоски Аху 5 "Радомир Лазић" Азања 20 III награда
9 Лукић Лазар 5 "Жарко Зрењанин" Нови Сад 25 I награда
10 Марјановић Вук 5 "Иван Горан Ковачић" Београд 22 II награда
11 Милошевић Никола 5 "Бранко Радичевић" Неготин 25 I награда
12 Недељковић Михајло 5 "Иван Горан Ковачић" Београд 15 Похвала
13 Пашајлић Александар 5 "Милан Ђ. Милићевић" Београд 15 Похвала
14 Петровић Милица 5 "Николај Велимировић" Шабац 18 Похвала
15 Поповић Марко 5 "Јанко Веселиновић" Шабац 20 III награда
16 Поповић Николина 5 "Вук Караџић" Врање 18 Похвала
17 Радић Огњен 5 "Јован Поповић" Нови Сад 25 I награда
18 Ражић Дориан 5 "Посавски партизани" Обреновац 25 I награда
19 Рувидић Реља 5 "Николај Велимировић" Шабац 15 Похвала
20 Рула Петар 5 "Свети Сава" Панчево 17 Похвала
21 Станковић Вук 5 "Иво Андрић" Београд 14 Похвала
22 Станковић Димитрије 5 "Јован Поповић" Крушевац 25 I награда
23 Стефановић Џон 5 "Павле Савић" Београд 20 III награда
24 Ћосић Раде 5 "Данило Киш" Београд 25 I награда
25 Шиканић Максим 5 "Николај Велимировић" Шабац 22 II награда
26 Шкрбић Стефан 5 "С. Голубовић Митраљета" Батајница 25 I награда
Р.б. Презиме и име Раз. Школа Место Бодови Признање
1 Бојановић Лука 7 "Данило Киш" Београд 22 II награда
2 Гајић Матеја 7 "Војвода Мишић" Београд 25 I награда
3 Гњидић Павле 7 "Раде Кончар" Земун 25 I награда
4 Драгачевац Виктор 7 "ОШ при Гимнзији Краљево" Краљево 25 I награда
5 Јаничић Михајло 7 "Старина Новак" Београд 22 II награда
6 Петровић Алекса 7 "Раде Кончар" Земун 22 II награда
7 Стојшић Урош 7 "Бошко Палковљевић Пинки" Сремска Митровица 25 I награда
Р.б. Презиме и име Раз. Школа Место Бодови Признање
1 Анђеловић Виктор 8 "Петар Радовановић" Злот 25 I награда
2 Баћовић Филип 8 "Математичка гимназија" Београд 17 Похвала
3 Грбин Никола 8 "Бранко Радичевић" Панчево 19 Похвала
4 Ђурђевић Стефан 8 "Стеван Чоловић" Ариље 20 III награда
5 Живанац Лена 8 "Ј. Јовановић Змај"  Гимн. Н. Сад Нови Сад 23 II награда
6 Копуновић Андрија 8 "20. октобар" Нови Београд 17 Похвала
7 Крстић Маша 8 "Николај Велимировић" Шабац 25 I награда
8 Младеновић Димитрије 8 "Математичка гимназија" Београд 25 I награда
9 Никић Лазар 8 "Николај Велимировић" Шабац 20 III награда
10 Николић Теодора 8 "Иван Горан Ковачић" Београд 17 Похвала
11 Родић Милан 8 "Соња Маринковић" Земун 14 Похвала
Scroll to Top