МИСЛИША 2024.

„АРХИМЕДЕС“ – математичко такмичење

Мислиша 2024. - резултати финала СШ

Р.б. Презиме, име Раз. Школа Место Бодови Признање
1 Вулековић Тара 1 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 18 Похвала
2 Драгојловић Реља 1 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 19 Похвала
3 Живанац Берен 1 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 19 Похвала
4 Јерковић Алекса 1 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 17 Похвала
5 Курбалија Дејан 1 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 22 II награда
6 Макивић Урош 1 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 18 Похвала
7 Стевчић Алекса 1 Гимназија "Светозaр Марковић" Ниш 18 Похвала
8 Унчанин Александар 1 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 18 Похвала
Р.б. Презиме и име Раз. Школа Место Бодови Признање
1 Бикар Михајло 2 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 20 III награда
2 Букуров Лидија 2 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 17 Похвала
3 Васић Немања 2 Гимназија "Светозaр Марковић" Ниш 23 II награда
4 Воргучић Никола 2 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 20 III награда
5 Дачић Дуња 2 Гимназија "Светозaр Марковић" Ниш 23 II награда
6 Доведан Данило 2 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 21 III награда
7 Ђокић Тадија 2 Гимназија "Светозaр Марковић" Ниш 18 Похвала
8 Живковић Сара 2 Гимназија "Светозaр Марковић" Ниш 21 III награда
9 Пепелчевић Марко 2 Митровачка гимназија  Ср. Митровица 21 III награда
Р.б. Презиме и име Раз. Школа Место Бодови Признање
1 Богдановић Петар 3 Гимназија "Бора Станковић" Ниш 24 I награда
2 Бојанић Соња 3 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 20 III награда
3 Брауновић Лана 3 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 20 III награда
4 Војводић Вукашин 3 Гимназија "Бора Станковић" Врање 20 III награда
5 Гајић Нинослава 3 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 20 III награда
6 Ђорђевић Мила 3 Средња школа "Вук Караџић" Бабушница 14 Похвала
7 Јовановић Страхиња 3 Гимназија "Светозaр Марковић" Ниш 19 Похвала
8 Митровић Емилија 3 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 23 II награда
9 Недић Катарина 3 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 19 Похвала
10 Стојилковић Марина 3 Гимназија "Бора Станковић" Ниш 15 Похвала
11 Стојиљковић Петар 3 Гимназија "Светозaр Марковић" Ниш 16 Похвала
12 Томашевић Снежана 3 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 17 Похвала
Р.б. Презиме и име Раз. Школа Место Бодови Признање
1 Алексић Чеда 4 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 19 Похвала
2 Делић Зоран 4 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 21 III награда
3 Кондић Матија 4 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 20 III награда
4 Милошевић Александар 4 Гимназија "Светозaр Марковић" Ниш 25 I награда
5 Сврзић Страхиња 4 Гимназија "Светозaр Марковић" Ниш 25 I награда
6 Тодоровић Лука 4 Гимн. "Јован Јовановић Змај"  Нови Сад 19 Похвала
Scroll to Top